CZ SK

Phonak Virto B

Keď sa výkon Vášho sluchu zlepší vďaka biometricky kalibrovaným načúvacím prístrojom, žite naplno

 • Sluchadla Phonak Virto B s biometrickou kalibracíNačúvacie prístroje Phonak Virto B sú presne kalibrované podľa individuálne anatómie Vašich uší pre lepší výkon sluchu*
 • Vyrobená precízne na mieru iba pre Vás
 • Plne automatická pre jednoduché počúvanie kdekoľvek
 • Dlhšia životnosť batérie
 • Vhodná pre miernou až ťažkú stratu sluchu

Zakázkové vyrábanie načúvacích prístrojov Phonak Virto B sú prvné načúvacie prístroje s biometrickou kalibráciou na svete, ktoré zohladňujú individuálnu anatómiu Vášho ucha spolu s potrebami Vášho sluchu.

Pre každé načúvacie prístroje Phonak Virto B je identifikované viac ako 1600 biometrických dátových bodov, za ktorých je vypočítané jedinečné nastavenie kalibrácie. Vďaka tomu je načúvací prístroj Phonak Virto B schopné spolahlivo vnímať, odkiaľ prichádza zvuk a Vy získate prístup k výkonnejšiemu sluchu.*

*Štúdie

Správne riešenie pre vás

Sluchadla Phonak Virto B s biometrickou kalibracíVyberejte zo štyroch farebných odtieňov pleti a šesť modelov v štyroch úrovniach výkonu.

Spolu s Vaším odborníkom na sluch vyberte model, ktorý bude najlepšie vyhovovať Vašim posluchovým potrebám a splní Vaše požiadavky na diskrétnosť.

Komunikujte sebavedome. Žite bez obmedzenia. Žite naplno.

Phonak TVLink II - Premeňte svoje načúvacie prístroje do bezdrôtové načúvacie prístroje

Phonak TVLink II - Premeňte svoje načúvacie prístroje do bezdrôtové načúvacie prístroje

Sledovanie televízie ešte nebolo nikdy také dokonalé! Predstavujeme nové bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink II - ideálny spôsob pre sledovanie televízie. So zariadením Phonak TVLink II je veľmi jednoduché pripojiť načúvacie prístroje k televízoru prostredníctvom technologie Bluetooth®. Unikátna technológia StereoSound zaručuje dokonalý zážitok z počúvania.

Kľúčové vlastnosti:

 • Plug and Play - jednoduchá inštalácia v jednom kroku za 60 sekúnd
 • Dosah prenosu až 30 m umožňuje voľný pohyb bez priamo viditeľnosti televízie
 • Jednoduché ovládanie hlasitosti prostredníctvom základne modulu Phonak TVLink II
 • StereoSound vytvára bezdrôtovým vedením bodku za počúvaním v kvalite "mono"
 • Prenos TV do načúvacích prístrojov v okamihu oka: nezaznamenateľné opozdenie pri prenosu signálu zaisťuje príjemné počúvanie ja pre načúvacie prístroje s otvorenou koncovkou
 • Základňa modulu Phonak TVLink II slúži ako nabíjacie zariadenie pre komunikačné rozhranie ComPilot II

pozn. Phonak TVLink iba pre načúvacie prístroje značky Phonak s bezdrôtovou komunikáciou, do ktorých sú prenášané dáta pomocou zariadenie Phonak ComPilot II a Phonak ComPilot.

Eshop pro sluchadla všech značek

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie